Арциз: толока на дитячому майданчику об’єднала чимало людей

Арциз: толока на дитячому майданчику об’єднала чимало людей

Дитячий майданчик, розташований в Арцизі на перехресті вул. Садова та пров. Заводський, має цікаву історію появи, він був створений на радість малечі одним з місцевих фермерів.  Це стало втішною й очікуваною подією для малечі й дорослих. У тіні дерев тут завжди лунає дитячий сміх.

Батьки дітлахів в міру своїх сил доглядали за майданчиком. А цієї суботи тут за підтримки активної молоді – учасників молодіжної ради при Арцизькій міськраді – вдалося провести більш масштабне прибирання, тут відбулася велика толока. Місцеві жителі підтримали наміри молоді та згуртувались, аби разом прибрати на дитячому майданчику, доповнити та оновити ігрові, спортивні елементи. Зібралось чимало людей: як дорослих, так і дітей, всі разом прибирали територію, косили траву, фарбували інвентар.

Треба зазначити, що на пропозицію долучитися до «суботника» відгукнулася молодь з різних куточків міста, юні містяни з радістю допомогли прибрати, пофарбувати, оновити майданчик, а хлопці навіть встановили одну з найулюбленіших забавок – «тарзанку». Відвідали захід і дорослі з інших районів міста, пригощали смаколиками та допомагали місцевим.

Всі працювали з самовіддачею! Така активність місцевих жителів надихає. Особливої уваги вартують ініціативи молоді, які реалізуються в громаді та приносять велику користь.

Небайдужість та згуртованість роблять дива! Спочатку завдяки фермеру  з’явилося чудове місце для дозвілля дітей, стан якого підтримували дорослі, які живуть поряд. А тепер завдяки небайдужим мешканцям майданчик виглядає не тільки охайним, а й яскравим, оновленим!

Використані фото: Олена Царалунга, Мазур Наталя 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram