Тимошенко предлагала своих людей на "сладкие места" - Зеленский

Тимошенко предлагала своих людей на "сладкие места" - Зеленский

После ухода лидера ВО "БАТЬКИВЩИНА" Юлии Тимошенко в оппозицию к действующей власти, политическая картина страны становится красочнее и интереснее.

Так, после выступления Леди Ю в эфире телеканала ICTV в программе "Свобода слова", президент Украины не стал сдерживать эмоции и прокомментировал слова теперь уже его оппонента - Юлии Владимировны - на официальной страничке в facebook:

"Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.
Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.", - написал Зеленский.

И, будучи комиком в прошлом, не смог не пошутить в завершение своего ответа Тимошенко:

"Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького».", - пошутил президент.

Напомним, вчера стало известно, что вице-спикер Раді, идеолог "Слуги народа" Стефанчук арендует жильё у своей тёщи как иногородний и получает компенсацию из госбюджета:

"Слуга народу" Стефанчук винаймає квартиру у тещі і отримує компенсацію з бюджету "за житло іногороднім"