Офіс Президента висловив підтримку Інні Звездун у її прагненні припинити будь-який зовнішній тиск на Україну

Офіс Президента висловив підтримку Інні Звездун у її прагненні припинити будь-який зовнішній тиск на Україну

Повернення Міхеіла Саакашвілі в політичне життя України було досить складним.  Так, сьогодні Саакашвілі -  не віце-прем'єр, сьогодні, згідно з Указом Президента України,  Саакашвілі призначено на не менш відповідальну посаду -  глава Виконавчого комітету реформ консультативно-дорадчого органу при Президентові України.  Так, сьогодні ми маємо досвідченого політика, який стане своєрідним драйвером реформ в Україні й допоможе реалізувати низку важливих  змін на державному рівні.

Варто згадати, що питання про призначення Саакашвілі ще декілька тижнів тому сколихнуло українське суспільство та стало темою номер один у вітчизняному інфопросторі.  Політика, який свого часу повернув Грузію до життя, який змусив говорити про Одещину з повагою, підтримали в багатьох куточках України, підтримали  авторитетні експерти, політичні лідери й, перш за все, – активні громадські діячі.

Поява Саакашвілі в топ-позиціях виконавчої влади, попри опір деяких народних обранців, попри гостру реакцію Грузії, стала можливою в тому числі й завдяки активній громадянській позиції українського народу і готовності влади йти назустріч громадянам.

Одними з перших до можновладців звернулися активісти з м.Одеса. Так, 29 квітня Голова ГО "Фонд демократична ініціатива" Інна Звездун опублікувала відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, у якому довела недоречність та юридичну недолугість тверджень противників реформ про неможливість призначення громадянина України Михеіла Саакашвілі на відповідальні посади в органи державної влади України.

«Михеіл Саакашвілі законно перебуває на території України як громадянин цієї держави, згідно з Указом Президента України. У нього є право обіймати посади передбачені законодавством України. Повідомлення грузинської сторони можна вважати спробою тиску та втручання у внутрішні справи України», - заявила тоді Інна Звездун.

Текст  зверення  був доповнений необхідними реквізитами, підписаний заявником і направлений у електронному і паперовому вигляді на адресу Офісу Президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

12 травня очільниця ГО "Фонд демократична ініціатива" отримала відповідь з Банкової. У офіційному листі від Департаменту з питань звернень громадян Інні Звездун повідомили про наступні кроки щодо опрацювання відкритого звернення очільниці громадянської організації. Також у Офісі Президента підкреслили, що громадянська позиція викликає повагу.

Лист опублікований на офіційній сторінці ГО "Фонд демократична ініціатива"

Молодь може впливати на будь-які процеси в Україні: політичні, економічні, соціальні. Важливо, що сьогодні до молодого покоління прислухаються, що влада є прозорою і відкритою до діалогів.

Будемо тримати вас й надалі в курсі подій.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram