Міноборони України спростувало інформацію про нарощування російських військ поблизу українського кордону

Міноборони України спростувало інформацію про нарощування російських військ поблизу українського кордону

Міністерство оборони України спростовує поширену в ЗМІ інформацію про відновлення нарощування угруповань Збройних сил Російської Федерації поблизу українського кордону після завершення російсько-білоруських навчань "Захід 2021", - пише Інтерфакс-Україна.

"За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, станом на 1 листопада 2021 року додаткове перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною не зафіксовано", - повідомляє прес-служба Міноборони.

У міністерстві припустили, що оприлюднені в ЗМІ та інтернеті факти нарощування російських військ на українському напрямку є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій і плановими заходами в рамках переміщення військ після завершення навчань.

"Воєнна розвідка України здійснює постійне спостереження за діями військ держави-агресора та зміни їх чисельності поблизу державного кордону України", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, газета The Washington Post оприлюднила дані про відновлення пересувань російських військ біля українського кордону. В публікації зазначено, що останнім часом у соціальних мережах з'явилися відеоролики, які показують "російські військові поїзди й автоколони, що перевозять велику кількість військової техніки, зокрема танки й ракети, на півдні та заході Росії".

Також газета оприлюднила заяви офіційних осіб, які на умовах анонімності повідомили, що переміщення російських військ викликають занепокоєння у США та Європі.