ФОПи, середній бізнес, та фермери: хто постраждає внаслідок ухвалення законопроєкту 5600

 ФОПи, середній бізнес, та фермери: хто постраждає внаслідок ухвалення законопроєкту 5600

"Вітаю" усіх ЗЕфанів,Верховна Рада голосами «Слуг Народу» та та олігархічних груп ухвалила законопроєкт 5600", -  пише Павло Бойченко у своєму Телеграмі.

Отже, ті, з кого качатимуть ресурс - а це ФОПи, середній бізнес, та фермери, у тому чіслі і малі фермери - приготуйтеся!

 Податки зростуть!

➡️Підвищуються ставки екологічного податку, рентної плати за користування надрами та ставки акцизного податку на алкоголь та цигарки

➡️Запроваджується мінімальне податкове зобов'язання на землю – 1,4 тис. грн за гектар на рік! Якщо ви володієте земельним паєм в 2-3 га, готуйте 3-5 тисяч гривень!

➡️Податок у 18% на доходи від продажу сільгосппродукції на суму більше 12 мінімальної зарплати! Якщо ви вирощуєте і продаєте городину на 70-80 тисяч гривень на рік, готуйтеся сплатити 14-15 тисяч гривень податку!

➡️Зменшення мінімальної площі землі фермерського господарства!

➡️Виключаються з платників єдиного податку 4 групи платники, які займаються розведенням свійської птиці (крім курей)! Дякуємо що курей поки що не оподаткували!

➡️Податок на продаж другої нерухомості протягом року – 5%, третього та наступних об'єктів нерухомості – за ставкою 18%!

➡️Обмеження та відмова у праві виїзду керівників юридичних осіб або постійних представництв нерезидентів-боржників у разі наявності податкових боргів! Несплатили податки - сидіть вдома!

 

Кінець епохи бідності, ура!

Volodymyr Omelyan, дякую за вичерпний аналіз прийнятого безумства", - йдеться у публікації.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram