Україна виборола 17-те "золото" Паралімпіади-2020: зі світовим рекордом виграла атлетка Москаленко

Україна виборола 17-те "золото" Паралімпіади-2020: зі світовим рекордом виграла атлетка Москаленко

Для України це 75-та нагорода в Токіо. Після  фіналу змагань зі штовхання ядра в сьомий день Паралімпійських ігор-2020 – що завершився успіхом для України – наступного дня за медаль у цьому виді боролася ще одна українська спортсменка. Це був останній фінал восьмого дня за участю України. Суспільне

 

Анастасія Москаленко завершила його "золотом" у жіночому штовханні ядра в класі F32. Це друга нагорода атлетки на її дебютній Паралімпіаді. Раніше Москаленко виграла в Токіо "срібло" в метанні булави.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.До цього в Токіо Україна вже здобула чотири медалі у штовханні ядра. "Золото" виграв Максим Коваль, три "срібла" – в Олександра Ярового, Романа Данилюка та Анастасії Мисник.

У фіналі українка перевершила не лише свій особистий рекорд, а й світовий, штовхнувши ядро на 7.61 метра. Медаль Анастасії гарантувала ще перша спроба – на 7.01. Але друга – рекордна – вивела її в лідерки та дозволила випередити польку Розу Козаковську, якій Москаленко поступилася в метанні булави.

 

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача

! Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram