Медальний залік Паралімпіади-2020 після третього дня змагань

Попри 13 виграних медалей, позиції українських паралімпійців залишилися незмінними. У Токіо закінчився третій день Паралімпійських Ігор. Змагання пройшли у 15 видах спорту - стрільбі з лука, легкій атлетиці, велотреку, кінному спорті, голболі, дзюдо, пауерліфтингу, веслуванні, волейболі, плаванні, настільному тенісі, баскетболі, фехтуванні, регбі та тенісі. Суспільне

Загалом у третій змагальний день були розіграні 44 комплекти нагород. У фіналах цих дисциплін боролися 22 українські спортсмени.

За підсумками виступів у фіналах Україна здобула 13 нагород, дві з яких - золоті.

Пауерліфтерка Мар'яна Шевчук та плавчиня Анна Стеценко вибороли срібло у своїх дисциплінах.

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Найбільшу кількість нагород здобули українські плавці - п'ять.

Перші нагороди на Паралімпійських Іграх здобули легкоатлети - в їх доробку три медалі.

Попри 13 здобутих нагород, місце збірної України у медальному заліку Паралімпійських Ігор залишається незмінним. Україна продовжує займати дев'яте місце, маючи в доробку 22 медалей.