УСІ ШКОЛИ ОДЕЩИНИ МАЮТЬ ПЕРЕВЕСТИ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВАЧАННЯ З 15 БЕРЕЗНЯ

УСІ ШКОЛИ ОДЕЩИНИ МАЮТЬ ПЕРЕВЕСТИ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВАЧАННЯ З 15 БЕРЕЗНЯ

Про таке рішення сповістив очільник відділу освіти й науки Одеської ОДА Олександр Лончак на своій сторінці у соцмережі Фейсбук.

За словами посадовця, таке вирішили учора, 11 березня під час засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської області, в якому Лончак брав участь.


 Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!


Так, перехід на дитсанційне навчання у старших класах аргументють збальшенням кількості випадків захворювання на коронавірус та ГРВІ. З огляду на епідеміологічну ситуацію, яка склалася на Одещині, зокрема, "крім підтвердженого діагнозу COVID-19 у дитячого населення, спостерігається і чимало випадків ГРВІ. Найбільше учнів хворіє наразі в Одеській міській ТГ - 6815, Дачненській ТГ – 252, Фонтанській ТГ – 265, Южненській міській ТГ – 313, Білгород-Дністровській міській ТГ – 498, Ізмаїльській міській ТГ – 625, Ренійській міській ТГ – 241, Любашівській селищній ТГ – 235, Роздільнянській міській ТГ – 406", комісія вважає обов'язком - вжити ефективних заходів, аби розірвати ланцюжок передачі інфекції.

Учні 1-4 класів, вихованці спеціалізованих закладів та дитячих садочків, у період, коли старша школа перебуватиме на дистанційці, будуть здобувати освіту у звичайному режимі з чітким дотриманням усіх протиепідемічних заходів, передбачених Постановою головного державного санітарного лікаря.

Наразі про перехід на дистанційну форму навчання учнів 5-11 класів, яке триватиме впродовж наступного тижня,з 15 до 19 березня, вже повідомили очільники декількох освітніх відділів області.

Варто зауважити, що одразу після "дистанційного" тижня в усіх школах заплановані традиційні весняні канікули між 3 та 4 чвертю.

«Кут огляду» ближче до читача!

Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Підтримай нас в  Instagram