Останній дзвоник і випускний: як будуть організовані ці свята в умовах війни

Останній дзвоник і випускний: як будуть організовані ці свята в умовах війни

У Міносвіти наголосили – якщо під час свята буде оголошена повітряна тривога, необхідно буде спуститися до укриття. Те саме стосується і випускних вечорів.

Про це повідомляв заступник міністра освіти України Андрій Вітренко у ефірі телемарафону "Єдині новини", пише ТСН.

Формат останнього дзвоника зможуть встановлювати і військові адміністрації. Вітренко зазначав – якщо під час свята буде оголошена повітряна тривога, необхідно спуститися до укриття. Це стосується і проведення випускних вечорів.

"На розсуд військових адміністрацій кожного регіону залежно від військово-політичної ситуації та ситуації безпеки всередині країни науково-педагогічна рада, засновники й військові адміністрації ухвалюють остаточне рішення про закінчення цього 2022-2023 навчального року", – розповів заступник міністра освіти.

Департамент освіти рекомендує вручити випускникам документи про освіту до 21-23 червня.

Зауважимо, що свято останнього дзвоника можуть влаштувати онлайн. Зокрема, це стосується тих шкіл, де немає укриття, або розташованих у потенційно небезпечному регіоні.

За словами Вітренка, випускних вечорів, швидше за все, не буде на територіях, де навчання відбувалося в онлайн-режимі. Усе задля безпеки дітей, батьків і вчителів.

✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram