Біографії видатних людей: відкриття для маленьких дослідників в Арцизькій бібліотеці

Біографії видатних людей: відкриття для маленьких дослідників в Арцизькій бібліотеці

 Мудрість багатьох поколінь доводить, що головне завдання батьків полягає в допомозі дітям в реалізації їхніх власних життєвих завдань. Книжкова серія "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей" стане в нагоді, допомагаючи дітям подолати будь-які вершини.

Існує чимало біографій про життя відомих особистостей. Але ці історії особливі тим, що вони написані мовою, зрозумілою дітям, і відповідають потребам сучасного покоління.

Зазвичай дітям не дуже до вподоби навчання та запам'ятовування фактів. Вони люблять занурюватися у світ пригод разом з цікавими персонажами, співпереживати їм, вчитися разом з ними та долати виклики. Запрошуйте своїх дітей у такі пригоди!

Книги серії "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей" - це найкращий спосіб ознайомитися з наукою, історією та досягненнями людства. На прикладі великих особистостей та відомих вчених ці книги демонструють, що визначний успіх не приходить сам по собі, він доступний лише тим, хто працює наполегливо та продуктивно. Не варто розглядати кожну невдачу як провал, адже кожна помилка є ще одним кроком, що наближає до мрії.  У Арцизькій міській публічній бібліотеці вас чекають книги з цієї серії!

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram