На Одещині Центри первинної медико-санітарної допомоги отримали електромобілі від МОЗ

 На Одещині Центри первинної медико-санітарної допомоги отримали електромобілі від МОЗ

75 сучасних автомобілів закупило Міністерство охорони здоров’я для медичних закладів первинної ланки медицини Київської, Кіровоградської та Одеської областей.

Це стало можливим завдяки реалізації спільної програми Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку.

Про сучасні автівки, які отримали Центри первинної медико-санітарної допомоги, вже розповіли в Арцизькій, Татарбунарській громадах Одещини.

Отримання такого транспортного засобу значно збільшить можливості медиків, дозволить економити на пальному (і не забруднювати довкілля), обслуговувати мешканців віддалених сіл громад,  адже  електрокар – альтернативний і дешевший вид транспорту на випадок перебоїв з паливом.

 

Саме медичні працівники первинної ланки потребують додаткової мобільності під час супроводу пацієнтів в регіоні. Завдяки новим авто сімейні лікарі, вузькоспеціалізовані медики та медсестри зможуть:

 

✔️ надавати паліативну допомогу вдома у пацієнта,

✔️ здійснювати патронажні огляди новонароджених,

✔️ виїжджати до малорухливих пацієнтів,

✔️ організовувати роботу мобільних пунктів вакцинації,

✔️ виїжджати до пацієнтів у містечках, селах та віддалених громадах.

 

«В умовах війни цивільна медична система зіштовхується з безліччю викликів. Попри все, забезпечити українців доступом до необхідної медичної допомоги — наш незмінний пріоритет. Вдячний нашим медикам, які за будь-яких умов і загроз для себе, продовжують робити свою роботу — лікувати людей. Вдячний всім нашим партнерам — і міжнародним, і українським. Урядам, людям, громадським організаціям, які підтримують Україну та українців у цей надскладний час», – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

 


 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram