"Є зв'язок з вакциною": регулятор ЄС все ж знайшов зв'язок між вакциною AstraZeneca та тромбозами

"Є зв'язок з вакциною": регулятор ЄС все ж знайшов зв'язок між вакциною AstraZeneca та тромбозами

Що саме викликає тромбози поки невідомо, але зв'язок з AstraZeneca є, наголосили в ЕМА

У Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) все ж знайшли зв'язок між вакциною AstraZeneca й тромбозами, повідомляє Le Figaro, - передає Главком.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!Як заявив представник EMA Марко Кавалері, зараз можна сказати, що «очевидно є зв'язок з вакциною».

Він додав, що поки невідомо, що саме викликає тромбози після введення AstraZeneca.

Кавалері підкреслив: «Підсумовуючи, в найближчі кілька годин ми скажемо, що зв'язок існує, але нам все ще потрібно зрозуміти, як саме це відбувається».

Представник EMA наголосив, що «серед вакцинованих є більше випадків церебрального тромбозу у молодих людей, ніж ми могли б очікувати».

«Ми маємо це сказати», – підкреслив він.

Європейський регулятор має розглядати питання застосування вакцин проти Covid-19 в період з 6 по 9 квітня, зазначає Le Figaro.

Наприкінці березня AstraZeneca оновила показник ефективності своєї вакцини проти Covid-19 до 76%. 24 березня компанія заявила, що перерахувала дані дослідження в США і дійшла висновку, що вакцина ефективна в запобіганні симптоматичного Covid-19 не на 79%, як було опубліковано раніше у даних цього тижня, а на 76. 

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

1000 Осталось символов