Ввечері відбудеться прем’єра фільму  «Щоденник Монастирського»: де дивитись

Ввечері відбудеться прем’єра фільму  «Щоденник Монастирського»: де дивитись

Сьогодні, 17 листопада,  прем’єра фільму відбудеться на телеканалі «1+1 Україна» в ефірі загальнонаціонального телемарафону о 21:30. 

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Національну поліцію України.

Документальний фільм про Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського (2021-2023 рр.), який трагічно загинув у авіатрощі 18 січня 2023 року, почав свій шлях до глядача в одному із кінотеатрів Києва. На передпрем'єрний показ прийшли його рідні, друзі, колеги, урядовці колишні і теперішні, народні депутати та громадські активісти. 

У фойє кінотеатру була представлена фотовиставка «Перерваний політ» військового фотографа, лейтенанта НГУ Миколи Анацького, який супроводжував Дениса Монастирського під час його роботи у МВС та разом з ним трагічно загинув.

Фільм створений на основі відеощоденника, який вів екс-очільник МВС від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, а також спогадів і розповідей про нього його мами, дружини, друзів, колег по службі, багато з яких були присутні в залі кінотеатру.

"Це фільм про Дениса Анатолійовича – про такого, яким ми його знали, яким знали його переважна більшість людей, які сьогодні в залі. У кожного з нас є своя історія про цю незвичайну людину і, можливо, з нашими спогадами ми теж зробимо якісь проєкти і фільми. Денис Анатолійович сам дуже багато робив для того, щоб залишалася пам’ять про наших героїв – героїв війни. Таким героєм є й він. Тому ми зберігаємо його світлу пам’ять і передаємо її наступним поколінням», - сказала у вступному слові до присутніх перед початком перегляду фільму Речниця й радниця з комунікацій Дениса Монастирського Леся Червінська.

Водночас продюсер фільму Акім Галімов зізнався, що не був особисто знайомий з міністром Моностарським, як і вся його знімальна команда.

«Але через пів року роботи над фільмом в мене з’явилося таке враження, що ми з ним є друзями. Тому що його харизма, його заряд настільки потужні, що навіть через монітори монтажної станції вони передаються і ти просто після роботи над цим проєктом відчуваєш, що в тебе було кілька зустрічей з ним», - поділився своїми враженнями кіномитець.

Він додав, що погляди Дениса Монастриськкого, які зафіксовані в його відеощоденниках - погляди на життя, на людську природу, на жорстокість, на війну і зрештою – на смерть – це дуже глибокі філософські думки, які змушують по-іншому подивитися на цей світ.

«Цей фільм не буде змушувати глядача плакати. Цей фільм буде мотивувати брати відповідальність за своє життя, за свої дії у свої руки. Цей фільм буде мотивувати змінювати світ навколо себе», - підсумував Акім Галімов.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram