Військовозобов'язані не зможуть оновити дані у ЦНАПах, а тільки у ТЦК або електронний кабінет, - ЗМІ

Військовозобов'язані не зможуть оновити дані у ЦНАПах, а тільки у ТЦК або електронний кабінет, - ЗМІ

ЦНАПи не зможуть оновлювати дані військовозобов'язаним, оскільки не мають доступу до баз і систем, в які потрібно вносити зміни. Про це пише Liga.net, посилаючись на співрозмовника в одній із місцевих адміністрацій Харківської області.

Доступ повинен був надати уряд. "Немає навіть технічної можливості брати участь у процесі", — заявило джерело видання.

Цю інформацію підтвердили також у Львівській ОВА. Там додали, що досі не було й навчань для працівників, як саме працювати з цими системами. В адміністрації сподіваються, що до 17 травня будуть прийняті усі нормативно-правові документи, буде надано доступ і проведено тренування.

Тим часом депутатка від "Євросолідарності" та членкиня комітету з нацбезпеки та оборони Ірина Фріз наголосила, що підзаконні документи в цьому питанні — зона відповідальності саме уряду, а не парламенту. Він також несе відповідальність за організацію механізмів оновлення даних громадянами протягом двох місяців через ЦНАПи і електронний кабінет.  

Нагадаємо, новий закон про мобілізацію стане чинним 18 травня, згідно з ним військовозобов'язані віком від 18 до 60 років повинні оновити свої дані трьома способами, або у ТЦК, або в електронному кабінеті, або у ЦНАПі.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram