Вбивство росіянином двох військових у Німеччині: що відомо про загиблих

Вбивство росіянином двох військових у Німеччині: що відомо про загиблих

У Німеччині триває розслідування вбивства двох українських військових. 27 квітня у місті Мурнану (Баварія) біля торгового центру 57-річний росіянин, який давно мешкає в Німеччині, з ножем напав на двох українських військових, які проходили реабілітацію після поранень.

36-річний Володимир Козін помер на місці, а 23-річного В'ячеслава Безуглого забрали медики, але, на жаль, врятувати не змогли. Вбивцю затримали. Причини злочину поки що встановлюють.

23-річний В'ячеслав Безуглий родом із Черкаської області, село Новомиколаївка. Тут він закінчив 11-й клас у 2018 році. Директорка місцевої школи Ніна Бойко згадує, що "Слава був дуже добрим і справедливим".

"Він такий чорнявий, у нього були чорні очі, високий, але завжди сидів на першій парті. Любив спорт, брав участь у самодіяльності. Бувало, пов'яже хустинку, вийде на сцену – і вже весь зал сміється. Дуже чуйний, добрий, роботящий, про що не попросиш – усе зробить. Пам'ятаю, на випускному він був у такому яскравому синьому костюмі, дуже гарний", – згадує директорка.

Після школи В'ячеслав поїхав до Києва, вступив до Вищого професійного училища залізничного транспорту на спеціальність "Оператор посту спеціалізації". Після закінчення навчання працював в "Укрзалізниці".

У вересні 2021 року він був призваний на строкову службу, уклав контракт і з 24 лютого 2022 року вже воював на Запоріжжі.

За словами директорки школи, В'ячеслав мав складне поранення руки. Спочатку він лікувався у Дніпрі, потім у Львові. Звідти його відправили на реабілітацію до Німеччини.

14 травня В'ячеслава Безуглого поховали у рідному селі. У нього залишилися батьки, молодша сестра та двоє старших братів по батькові. Один із них також служить у ЗСУ, а кілька місяців тому зник безвісти. Батьки дуже тяжко переживають.

36-річний Володимир Козін родом із Каховки Херсонської області. Коли місто окупували росіяни, він та його близькі виїхали. Сестра з мамою опинилися на Волині, а Володимир – у Запоріжжі.

Волонтерив, а потім став до лав 81-ї десантно-штурмової бригади. Володимир проходив підготовку у Великій Британії, а після навчання брав участь у боях за Бахмут.

У січні минулого року він отримав поранення, але після лікування повернувся на фронт. Удруге був поранений під Білогорівкою, ризикуючи життям виніс із поля бою свого побратима.

Після лікування його також скерували на реабілітацію до Німеччини.

Поховали Володимира на Волині, у селі Локачі, де мешкають тепер його мама та сестра, оскільки рідна Каховка досі під окупацією.

"Мій брат був чудовою людиною, хорошим другом, підтримкою мені й усій нашій родині. Патріотом своєї країни! Мама почорніла від горя, коли прийшла ця страшна звістка", – написала його сестра Анна на своїй сторінці у Facebook.

Що відомо про вбивцю двох українських військових

Поліція Німеччини поки не розповідає про мотиви подвійного вбивства. Справу під свій контроль взяла прокуратура, там не відкидають політичного підґрунтя.

У поліції також зазначають, що українці та росіянин були знайомі. Можливо, між ними виник конфлікт. Причини має встановити слідство.

Вбивця – 57-річний росіянин Юрій Ж., давно мешкає у Німеччині. У місцевій пресі пишуть, що сусіди вважають його агресивною людиною. Він уже неодноразово потрапляв у поле зору поліції.

Затримали його у квартирі неподалік торговельного центру. На замку у дверях виявлено сліди крові. Підозрюваний був п'яний і зізнався у скоєному. Нині він перебуває під вартою.

Джерело

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram