Українцям до кінця травня підвищать тариф на світло, - міністр енергетики

Українцям до кінця травня підвищать тариф на світло, - міністр енергетики

 Протягом тижня до кінця травня уряд ухвалить остаточне рішення щодо розмірів нових тарифів на електроенергію для побутових споживачів, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. Але, ймовірно, підвищення не буде однаковим для всіх, а буде залежати від рівня споживання електрики, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Це питання на розгляді, сьогодні ми проводимо остаточні розрахунки, рішення буде ухвалено в найближчий тиждень, тобто до кінця травня. Ми наразі розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінено на інший - буде диференціація залежно від обсягів споживання електроенергії", - сказав міністр Герман Галущенко.

Він додав, сьогодні тариф на світло для населення не покриває собівартості виробництва електроенергії.  А такі компанії, як "Енергоатом" та "Укргідроенерго", виплачують різницю між ринковою ціною кіловат-години й тарифами для населення.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram