Українці зможуть складати теоретичний іспит із ПДР без обов’язкового навчання в автошколі, – МВС

Українці зможуть складати теоретичний іспит із ПДР без обов’язкового навчання в автошколі, – МВС

Українці будуть здавати на права за новими правилами, які дозволять не записуватись до автошколи для вивчення правил дорожнього руху. Кабмін України затвердив порядок, за яким українці можуть складати теоретичний іспит для отримання посвідчення водія без обов’язкового навчання в автошколі. Про це повідомив глава МВС України Ігор Клименко.

За його словами, майбутні водії матимуть вибір – вивчати правила дорожнього руху в автошколі або самостійно опановувати теорію.

«Такі зміни відбулися в рамках реформи сервісних центрів МВС, які ми розпочали влітку цього року, – написав Клименко. – Аби скласти теоретичний іспит, необхідно звернутися до будь-якого зручного сервісного центру МВС. А із часом така послуга буде доступна і через Центр надання адміністративних послуг», – зазначив Клименко.

Як вказав глава МВС, ці нововведення стосуються і проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю», який реалізують, зокрема, для поранених військових. «Самостійне вивчення теорії зробить процес їхньої підготовки зручнішим», – наголосив Клименко.

Він додав, що зміни набудуть чинності зі дня офіційного оприлюднення рішення КМУ. Аби скласти теоретичний іспит для отримання водійських прав, потрібно буде прийти до будь-якого з сервісних центрів. Скоро таку можливість впровадять ще й у ЦНАПах. Це нововведенння буде дуже корисним не лише для українців, які не бажають витрачати кошти на навчання в автошколі, або підлаштовуватись під графік занять, але й особам з інвалідністю, пораненим військовим.Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram