Український військовий поскаржився на цькування за сексуальну орієнтацію

Український військовий поскаржився на цькування за сексуальну орієнтацію

Солдат-контрактник Збройних сил України став жертвою шантажу та погроз з боку товаришів по службі через сексуальну орієнтацію.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. За її словами, військовий написав рапорт, у якому розповів про цькування та вказав імена причетних. Командир його батальйону натомість заявив, що в армії не повинно бути представників ЛГБТ, а кривдників солдата карати не будуть.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівДенісова нагадала, що в Україні заборонено будь-які форми дискримінації такими документами: статтею 24 Конституції України; статтею 7 Загальної декларації прав людини; статтею 14 Конвенції про захист прав людини і основних свобод та протоколу № 12 до неї; статтею 6 закону «Про основи запобігання та протидії дискримінації в Україні».

У зв’язку з цькуванням солдата за його сексуальну орієнтацію, уповноважена з прав людини попросила міністра оборони України Олексія Резнікова взяти під особистий контроль службове розслідування цього випадку та дій командира батальйону.

 "КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram