У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні пройшов молебінь за загиблими під час Революції Гідності

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні пройшов молебінь за загиблими під час Революції Гідності

У Києві 21 листопада на Алеї Героїв Небесної Сотні пройшов молебінь та покладання квітів біля каплиці Архистратига Михаїла і українських новомучеників УГКЦ.

Повідомив Укрінформ.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято встановлене згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи. Він опублікував відеозвернення, в якому зазначив, що ніколи не можна йти проти волі свого народу – "в визначні часи історії головне і вирішальне слово завжди буде не за політиками, і слава Богу, а за українським народом".

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram- канал

Підтримай нас в Instagram