росіяни поширюють черговий фейк про ракетний обстріл Одеси 15 березня

росіяни поширюють черговий фейк про ракетний обстріл Одеси 15 березня

 

російські пропагандистські канали поширили фейкову новину про те, що в результаті ракетного удару в Одесі загинули офіцери Пентагону та Німеччини, але це твердження не відповідає дійсності і є частиною російської тактики виправдання воєнних злочинів проти цивільного населення. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, передає «Кут Огляду»

Брехня: внаслідок ракетного удару по базах інструкторів в Одесі, ліквідовано офіцерів Пентагону та Міноборони Німеччини. Цю новину поширює пропагандистське псевдоЗМІ.

Правда: заяви про знищення «західних інструкторів», «найманців НАТО» – це звичайна тактика росіян для інформаційного супроводу воєнних злочинів, коли гинуть цивільні.

Такі заяви вже лунали після удару по піцерії в Краматорську, по селу Гроза в Харківській області, де було вбито 53 цивільні особи.

Насправді, російський ракетний удар по Одесі 15 березня забрав життя 21 людини, серед них: рятувальник Денис Колесніков, ексзаступник міського голови Сергій Тетюхін, командир полку поліції «Цунамі» Олександр Гостищев, а також цивільні особи.

Фейки про знищення іноземних військових під час ударів по українських містах робляться з метою просування наративу, що росія нібито воює не з Україною, а з НАТО.

 

 ✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram