Подарунок для ЗСУ: український бізнесмен віддав власний гелікоптер

Подарунок для ЗСУ: український бізнесмен віддав власний гелікоптер

Українське суспільство активно підтримує Збройні Сили України в міру власних можливостей. Також не стоїть осторонь соціально відповідальний бізнес та його власники. Так, глава компанії Saturn, український підприємець Олександр Громико передав на потреби ЗСУ власний вертоліт, повідомляє Amazing Ukraine з посиланням на Віктора Андрусіва.


✅ Швидко і без фейків. Підпишись на наш Telegram-канал


За словами самого бізнесмена, гелікоптер MBB BO-105, подарований українським захисникам, спочатку був військовим. Завдяки відносно легкій вазі та двом двигунам, цей вид вертольоти може швидко робити маневри і досить швидко пересуватися. Цікаво, що саме MBB BO-105 став першим легким вертольотом, який зміг виконати пілотаж, такий як перевернені петлі.

Завдяки своїм перевагам вертоліт можна використовувати для розвідки та евакуації поранених, оскільки медичні ноші зручно заходять через багажник до переднього крісла.

У свою чергу, радник Глави МВС Віктор Андрусів відзначив і інший внесок Громико у перемогу.

«Бізнесмен, власник компанії Сатурн – Олександр Громико передав на потреби ЗСУ свій власний вертоліт! До цього він купив десятки машин для потреб наших воїнів.
Як вони хочуть нас перемогти? Поки їхні бізнесмени тікають із Росії, наші віддають усе дороге для перемоги», - написав Андрусов у своєму Telegram-каналі.

Джерело: zn.ua


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

 

✅ Підтримай нас в  Instagram