Одеські енергетики допомогли повернути світло на Київщину

Одеські енергетики допомогли повернути світло на Київщину

Енергетики ДТЕК Одеські електромережі допомогли повернути світло в Київську область, звільнену від окупантів на початку квітня. 18 травня енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі, ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Одеські електромережі та ДТЕК Дніпровські електромережі спільними зусиллями завершили роботи з відновлення електропостачання в 600 населених пунктах Київщини. Загалом світло повернули для 260 тисяч родин.

Відновлювати зруйновану електроінфраструктуру Київщини допомагали 13 бригад – 105 енергетиків та 28 одиниць техніки ДТЕК Одеські електромережі. Це фахівці з ремонту високовольтних ліній та підстанцій, а також із ремонту розподільчих мереж. Енергетики допомогли повернути світло в селища Бородянка, Горенка, Романівка й прилеглі до них села, що були знеструмлені через активні бойові дії. Також фахівці подбали про надійне електропостачання міст Ірпінь, Буча та Гостомель.

 

«Енергетична інфраструктура на Київщині зазнала величезних руйнувань. Щойно території області були звільнені від окупантів, наші енергетики вирушили на Київщину, щоб допомогти полагодити зруйновані мережі та енергообладнання. Хлопці працювали понаднормово та без вихідних. За півтора місяці відбулося декілька ротацій, адже робота була тяжка та виснажлива. Наші фахівці доклали максимум зусиль, щоб якнайшвидше жителі Київщини мали світло в своїх домівках», − зазначили в компанії.

 

Загалом над відновленням електроінфраструктури Київщини працювали 160 бригад ДТЕК Київських регіональних електромереж, ДТЕК Київських електромереж, ДТЕК Дніпровських електромереж та ДТЕК Одеських електромереж. Енергетики відновили майже 10 тисяч кілометрів ліній, що були зруйновані обстрілами, відремонтували та підключили 71 високовольтну підстанцію та 2975 трансформаторних підстанцій. Завдяки цьому 260 тисяч родин в 600 населених пунктах області знову зі світлом.

 

Наразі енергетики повернулися додому і після короткого відпочинку відразу заступили на варту енергофронту в рідному регіоні – виконують обрізку дерев та усунення дефектів на мережі, щоб попередити аварії, ліквідовують наслідки негоди та дбають про те, щоб в будинках жителів Одещини було надійне електропостачання.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram