"Некомфортні пориви вітру": прогноз погоди на 21 листопада

"Некомфортні пориви вітру": прогноз погоди на 21 листопада

21 листопада 2020 року погоду в Україні продовжить визначати холодний фронт екс-урагану "Ета". Температура повітря стане ще більш однорідною. Найтепліше буде на Закарпатті та Одещині(+4...+7), а найхолодніше - на сході(-3...-0). Вся Лівобережна Україна буде закрита хмарами, тоді як на заході України ймовірні прояснення. Сніг пройде на Сумщині, Полтавщині, Дніпропетровщині, на сході країни, а також в сусідніх областях до вказаних. На Одещині - некомфортні пориви вітру.

На Волині, Львівщині, Рівненщині завтра очікується суха погода, суттєвих опадів не передбачається. Мінлива хмарність/хмарно з проясненнями. Температура вдень +1...+4 градуси.

На Закарпатті - сонячно, без опадів. Температура вдень +4...+6 градусів.

На Івано-Франківщині, Тернопільщині, Хмельниччині та в Чернівецькій області - мінлива хмарність/хмарно з проясненнями. Температура вдень +1...+4 градуси. Без суттєвих опадів.

На Житомирщині та Вінниччині - хмарно з проясненнями/мінлива хмарність. Без суттєвих опадів. Температура вдень +1...+4 градуси.

На Київщині - хмарно з проясненнями/мінлива хмарність. Без суттєвих опадів. Температура вдень +2...+4 градуси.

На Чернігівщині - переважно хмарно, на заході - хмарно з проясненнями. Температура вдень 0...+3 градуси. Вранці сніг пройде на сході області, а в решті районів - без суттєвих опадів.

На Сумщині - похмуро, пройде сніг в ранковий, денний та вечірній час. Температура вдень -2...+1 градус. 

На Харківщині - похмуро. Слабкий сніг пройде в денний та вечірній час. Температура вдень -2...0 градусів.

На Луганщині - переважно хмарно. Слабкий сніг пройде вночі, а потім вже аж ввечері/ближче до ночі. Температура вдень -3...-1 градус.

На Донеччині - переважно хмарно. Слабкий сніг пройде ввечері/ближче до наступної ночі. Температура вдень -2...0 градусів.

На Черкащині - переважно хмарно. Слабкий сніг пройде в нічний/ранковий час в центральних та східних районах. Температура вдень +1...+4 градуси.

На Кіровоградщині - переважно хмарно. Слабкий сніг пройде в нічний/ранковий час в центральних районах, на заході - мрячки/змішані опади.

На Полтавщині - похмуро. Сніг пройде в денний/вечірній час. Температура вдень -1...+2 градуси.

На Дніпропетровщині - похмуро. Сніг очікується ввечері. Температура вдень -1...+2 градуси.

На Одещині - хмарно з проясненнями. Вночі пройде слабкий дощ, а вдень - без суттєвих опадів. Температура вдень +4...+7 градусів.

На Миколаївщині та Херсонщині - хмарно з проясненнями/переважно хмарно. Температура вдень +2...+5 градусів. Без суттєвих опадів.

В Запорізькій області - переважно хмарно. Температура вдень від 0(північ) до +4(південь) градусів. Ввечері можливий слабкий сніг. 

В Криму - переважно хмарно, без суттєвих опадів. Температура вдень +2...+5 градусів.

Джерело

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram