НАБУ підтвердило існування корупційної схеми під час закупівлі продуктів Міноборони

НАБУ підтвердило існування корупційної схеми під час закупівлі продуктів Міноборони

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) підтвердило існування корупційної схеми під час закупівлі продуктів Міноборони, яка дозволяє значно завищувати ціни на певні категорії харчів. Наразі детективі бюро вилучають первинні документи складського обліку військових частин та одержувачів послуги для встановлення обсягів постачання.

Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на пресслужбу відомства.

Зазначається, що застосування наявної системи закупівель дозволяє постачальникам вдаватися до зловживань при формуванні ціни на ходові групи продуктів.

- Яйця продають втридорога, а лосось або лохину, які не побачиш в раціоні військових, – за цінами, в рази нижче ринкових. Аби підтвердити факти зловживань, детективи НАБУ вилучають та опрацьовують великий масив первинних документів складського обліку військових частин, одержувачів послуги, що необхідно для встановлення обсягів постачання всіх найменувань продуктів за каталогом", — йдеться у повідомленні.

У НАБУ додали, що також призначено низку експертиз, а збір додаткових матеріалів — триває.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram