Андрій Шевченко допоможе відбудувати стадіон в Ірпені

Андрій Шевченко допоможе відбудувати стадіон в Ірпені

Український футболіст та тренер Андрій Шевченко у межах проєкту UNITED24 допоможе зібрати кошти на відбудову футбольного стадіону в Ірпені, який було зруйновано під час російської окупації.

Про це повідомило видання Букви, посилаючись на інформацію координаторки UNITED24 Ярослави Гресь та Андрія Шевченка.

За словами Ярослави Гресь, відбудова стадіону стане першим проєктом United24 у напрямку “Відбудова”.

“Я говорила, як нам пощастило з амбасадором, так? Здається, вже мільйон разів. Тож скажу мільйон перший”, – написала вона.

Ярослава поділилась історією, як наприкінці серпня разом з Андрієм Шевченком вони відвідали стадіон в Ірпені.

“Андрій проходить крізь зруйновані російськими снарядами трибуни, коридорами, усіяними склом та бетоном, і опиняється на полі, посеред якого чорніє велика воронка. А довкола бігають з м’ячем діти. “Я не можу це залишити просто так, — каже він мені. — Я маю щось придумати для цих дітей, щоб вони не втратили футбол, а футбол не втратив їх”. Для початку він грає з ними, і вчить, і ставить автографи на всьому, що тільки знаходиться. Це найщасливіші миті за весь приїзд”, – пригадала вона.

Вже через тиждень Андрій Шевченко подзвонив Ярославі та повідомив, що для відбудови стадіону варто залучити футбольну спільноту та бізнесменів. Тоді ж Шевченко розповів, що 150 000 євро для відбудови виділить італійський футбольний клуб “Мілан”.

Загалом же на відбудову необхідно 600 000 євро.

“Я кажу: “Давай половину зберемо через футбольну спільноту, а половину донатами. Ні, — відповідає він. — Не треба обтяжувати людей, вони і так постійно донатять. Я знайду. Я тобі обіцяю”. Андрій Шевченко, пишаюся знати тебе і розділяти з тобою цей шлях. Дякую”, – резюмувала Ярослава Гресь.

Андрій Шевченко на своїй сторінці у Facebook також повідомив про відбудову стадіону.

“Ворогу вдалося знищити футбольний майданчик, але не пристрасть наших дітей до улюбленої гри. Тоді я зрозумів, що маю відновити цей стадіон, і ми це обов’язково зробимо. Перші 150 000 євро із 600 000, які потрібні, вдалося зібрати завдяки клубу “Мілан”! Дякую! Я закликаю всю футбольну спільноту, великий бізнес долучатися!”, – написав він.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram