А лютий замість квітня? Тепло до +20°C прийде на Одещину

А лютий замість квітня? Тепло до +20°C прийде на Одещину

Лютий цьогоріч в Україні може бути аномально теплим. Денна температура повітря може в окремі дні зростати до +20 градусів. Та все ж не варто забувати, що зима все ще триває. І її останній місяць може бути непередбачуваним. Спочатку ми відчуємо жорстокі пориви вітру(5 лютого), локальні заряди льодяної крупи з ймовірністю гроз (5 лютого), незначне потепління (6-7 лютого), контрасти (8-9 лютого), а вже потім, за прогнозами моделей, прийде тепло +10...+15 градусів майже для всіх областей.

Якої погоди чекати в лютому, та коли розраховувати на потепління, повідомляє  «Кут огляду» з посиланням на meteoprog.

Загалом характер погоди цього місяця залишається нестійким. Тепле повітря із Середземномор'я та північної Атлантики на шляху до України через материк дещо вистигатиме, та все одно воно принесе вологу і теплу погоду.

В Україні найвища температура очікується у південних областях. Але може бути тепло також на заході та в центральній частині. У Криму та в Одеській області вдень температура досягатиме +10 градусів. А в середині місяця синоптики взагалі прогнозують до +15..+20.

 

Опади в лютому випадатимуть рівномірно упродовж усього місяця. У середньому синоптики прогнозують від 30 до 70 мм опадів. Це приблизно відповідає багаторічній статистиці. А от на заході країни має випасти більше вологи: від 80 до 100 мм, що приблизно на 20-40% перевищить норму. Сніговий покрив не буде стабільним. Більше снігу спостерігатиметься на заході, півночі та сході країни. На півдні та в Криму опади вже будуть переважно у вигляді дощу.

Оскільки в цьому місяці атмосферні фронти і циклони будуть часто перетинати територію України, то упродовж місяця слід очікувати сильних вітрів. Подекуди пориви вітру становитимуть 15-22 м/сек.

 

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram