75 одеських енергетиків прибули в Київську область допомагати повертати світло на звільнені території

75 одеських енергетиків прибули в Київську область допомагати повертати світло на звільнені території

27 квітня на Київщину прибули 75 енергетиків ДТЕК Одеські електромережі. Вони допомагатимуть колегам із ДТЕК Київські регіональні електромережі повертати світло на звільнені території області. Це вже третя група одеських аварійно-відновлювальних бригад, яка виїхала в Київську область на зміну своїм колегам і продовжить лагодити електроінфраструктуру, зруйновану під час нападу російських окупантів.

 

У Київську область на ротацію прибули 11 бригад ДТЕК Одеські електромережі. Це фахівці з ремонту високовольтних ліній та підстанцій, а також із ремонту розподільчих мереж. Вони замінять колег-земляків, які два тижні поспіль працювали над відновленням електромереж у районах Київщини.

 

«28 квітня третя група одеських енергетиків, що виїхала в Київську область, вже приступила до робіт із відновлення зруйнованої електроінфраструктури під час нападу російських окупантів. Наразі в Київській області загалом працює 13 бригад та 31 одиниця спецтехніки ДТЕК Одеські електромережі», − розповідають в компанії.

 

Енергетики ДТЕК Одеські електромережі допомагають відновлювати електроінфраструктуру в Київській області з 7 квітня. Вони вже забезпечили електропостачанням селища Бородянка та Немішаєве й прилеглі до них села, що були знеструмлені через активні бойові дії. Також фахівці відновили обладнання на підстанції в селі Горенка Бучанського району. Це дозволить заживити споживачів в селах Горенка та Коцюбинське після відновлення ліній. Наразі енергетики працюють над ремонтом обладнання, що підвищить надійність електропостачання міст Ірпінь і Буча, селищ Немішаєве та Бородянка.

 

«В районах Київської області, де ми допомагаємо лагодити мережі, багато всього зруйнованого, розстріляного, спаленого. Але у нас є ціль – до 1 червня повернути світло всім мешканцям області та заживити всі соціально важливі об’єкти інфраструктури. І ми докладемо всіх можливих зусиль, щоб досягти цієї цілі і повернути світло в кожну домівку», − розповідає енергетик Олег.

 

Аварійно-відновлювальні бригади лагодять мережі та обладнання відразу після отримання дозволу від Збройних сил України і розмінування територій. В першу чергу відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачанням населені пункти. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити електроінфраструктуру, зруйновану окупантами під час активних бойових дій. Наразі в Київській області працюють аварійно-відновлювальні бригади та спецтехніка ДТЕК Київських регіональних електромереж, ДТЕК Київських електромереж, ДТЕК Одеських електромереж та 

ДТЕК Дніпровських електромереж. Гуртом енергетики вже повернули світло для понад 110 тисяч родин на Київщині – це 78% споживачів, що були знеструмлені через бойові дії. Без світла залишаються 31,7 тисяч домогосподарств у 63 населених пунктах. Енергетики планують повернути світло всім мешканцям Київщини в найкоротші терміни.

В той же час в Одесі та області про надійне та безперебійне електропостачанням цілодобово дбають 66 оперативно-виїзних бригад ДТЕК Одеських електромереж. На даний момент масштабних аварійних відключень в Одесі та області немає. Енергоінфраструктура регіону працює стабільно.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram