У полоні хуситів є четверо українських моряків – Зеленський

У полоні хуситів є четверо українських моряків – Зеленський

Президент Володимир Зеленський повідомив, що у полоні в єменських хуситів перебуває четверо українських моряків. МЗС України підтвердило захоплення чотирьох українців на території Сомалі, підконтрольній антиурядовим силам. Про це Володимир Зеленський сказав під час спільної пресконференції з прем'єром Великої Британії Ріші Сунаком 12 січня, передає Суспільне.

За словами глави держави, Україна працюватиме над їхнім поверненням.

"Ситуація в Червоному морі для нас також дуже важлива, тому що вона вплинула на безпеку українських громадян. Зараз четверо наших моряків перебувають у полоні в хуситів. І ми працюватимемо над їхнім поверненням", — сказав Зеленський.

МЗС України підтверд;e' захоплення чотирьох українців на території Сомалі, підконтрольній антиурядовим силам. Про це у Facebook написав речник міністерства Олег Ніколенко.

За його словами, українці були членами екіпажу гелікоптера Місії ООН в Сомалі, який зазнав аварії.

"Їхні особи встановлені. Разом із українцями на борту були також п‘ятеро іноземців. Гелікоптер належить українській приватній компанії, яка виконувала контракт на перевезення на замовлення ООН", — зазначив Ніколенко.

За словами речника МЗС, посольство України в Кенії та постійне представництво України при ООН в Нью-Йорку вже отримали термінові доручення МЗС України вжити необхідних заходів.

"З’ясовуємо всі деталі аварії та захоплення, стан українців, встановлюємо звʼязок із компанією-власником гелікоптера задля координації дій. Тримаємо цю ситуацію на особливому контролі разом із іншими причетними відомствами нашої держави", — написав він.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram