Встановив рекорд: дев'ятирічний українець віджався 1001 раз

Встановив рекорд: дев'ятирічний українець віджався 1001 раз

Дев'ятирічний Артем Захаров з села Семенівка Мелітопольського району встановив новий всеукраїнський рекорд за кількістю віджимань. Про це повідомляє iz.com.ua.

Рекорд був встановлений в рамках Дня фізичної культури і спорту в Мелітополі. Захаров віджався 1001 раз і потрапив до Книги рекордів України. Попередній рекорд серед його однолітків становив 400 віджимань.

"Є новий всеукраїнський рекорд: виконання вправи "згинання / розгинання рук в упорі лежачи (віджимання)", кількість повторень 1001 раз", - повідомив представник Книги рекордів України Микита Семенов.  "Радий, що все вийшло, але було складно віджиматися з самого початку, дуже втомився", - зізнався юний рекордсмен.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Тренер спортсмена Анатолій Зінченко підкреслив, що Захаров проявив характер: "Вдома було простіше віджиматися, а тут люди, треба було подолати хвилювання. І майже відразу сьогодні в Артема почало зводити пальці на руках, після сотні повторень, якщо чесно, думав, що все, кінець. Але він зміг перебороти себе, коли дійшов до 500, зрозумів, що буде боротьба, так і вийшло, на характері Артем зробив максимум".

 

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram