Гороскоп на тиждень з 20 по 26 червня

Гороскоп на тиждень з 20 по 26 червня

Як пройде прийдешній тиждень? До чого варто приготуватися? Дізнайтеся в гороскопі на тиждень з 20 по 26 червня 2022 року від екстрасенсів СТБ.

Гороскоп на тиждень — Овен

На цьому тижні Місяць позитивно на вас впливає. З неділі він перебуватиме в кращому положенні відносно вашого знаку зодіаку. Удача супроводжує вас, бере вас за руку і безпечно веде через перешкоди і небезпеки. Прагніть більшого задоволення, любові, щастя і гармонії для вашого життя. Вам можна позаздрити.

Гороскоп на тиждень — Телець

Ваша правляча планета перебуває у вогняному знаку. Це підштовхує на вчинки і піднімає настрій. А коли у вас справді гарний настрій, усе може закінчитися гарячковим поспіхом, бо ви просто хочете зробити все й відразу.

Гороскоп на тиждень — Близнюки

Протягом тижня мало що може піти не так. Так, деякі планети утворюють пастку для вашого знака, тому іноді ви почуватиметесь трохи пригніченим. У такі моменти сама доля показує вам, скільки сили може дати кохання.

Гороскоп на тиждень — Рак

Цей тиждень наближає вас до кращого в житті, до справжнього щастя. Тепер ви можете показати всім, наскільки ви щасливі й успішні. З коханою людиною важливо поговорити і розповісти всі таємниці про своє життя. Стати трохи схожим на дитину, у чомусь наївним і по-доброму вразливим.

Гороскоп на тиждень — Лев

На цьому тижні вас захищатимуть зірки, а кохана людина буде ніжно обіймати. Звичайно, проблеми залишилися, але вони вже не здаються такими важливими. Ви наповнені оптимізмом, сповнені сил та енергії. Відчуваєте, що все буде добре: кар’єра, кохання, здоров’я ― вам скрізь буде добре. Вам просто потрібно запросити це щастя, яке стукає у ваше життя.

Гороскоп на тиждень — Діва

Вас легко підбадьорити, і це чудово. Ось що робить вас таким вродливим, так це енергія. Однак на цьому тижні вам потрібно бути трохи обережнішим. Ентузіазм тепер може швидко перейти в зухвалість і необачність. Будьте обережні і пригальмуйте, якщо помітите, що набираєте обертів.

Гороскоп на тиждень — Терези

Почніть тиждень зі спортивних подій. Не звертайте уваги на заздрісника, який разу вказує на недоліки. Він просто хоче зруйнувати те щастя, яким огортають вас зірки. На цьому тижні Місяць зробить вас яскравим центром уваги всюди.

Гороскоп на тиждень — Скорпіон

Ви тримаєтеся за те, що вже знаєте напам’ять. Але на цьому тижні є що відкривати і пізнавати. Ви можете спробувати знайти альтернативи в старих завданнях. З вівторка Місяць пробудить теплі і сердечні почуття і зробить вас щасливим.

Гороскоп на тиждень — Стрілець

Коханий буквально несе вас на руках. З його допомогою ви зможете розставити важливі акценти, привернути удачу й ухвалити правильні рішення. Ваша впевнена поведінка вражає. Так тримати!

Гороскоп на тиждень — Козеріг

Якщо ви хочете щось просунути вперед, зірки зараз дуже і дуже сприятливі для відповідної розмови. Наберіться сміливості, щоб підійти до керівництва і заговорити про підвищення. Успіх гарантований на 90%.

Гороскоп на тиждень — Водолій

Ваші життєлюбність і ентузіазм справді заразливі. На цьому тижні ви зустрінете багато приємних людей. Місяць робить вас настільки милим, що неможливо буде відмовити в жодному бажанні. Раптово відкриваються двері, які, здавалося, тривалий час були щільно зачинені. І за цими дверима не тільки успіх, а й багато любові.

Гороскоп на тиждень — Риби

До середи вас побалує кохання, а до суботи — повний спокій і гармонія. Багато що працює на вашу користь. Але не варто ігнорувати прохання близьких. Є ризик, що ви забудете про обіцяне і можете втратити друзів.


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram