Гороскоп на тиждень 20-26 березня

Гороскоп на тиждень 20-26 березня

Що кажуть зірки знакам зодіаку на наступний тиждень – з 20 по 26 березня? Кому варто поберегти сили, а хто має кинутися в бій, щоб отримати таку бажану перемогу? Давайте поглянемо, як краще спланувати наступний тиждень разом, враховуючи рекомендації зірок.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Тиждень буде не з легких, однак ви з усім впораєтеся. Розраховуйте лише на себе та свої сили. Також не зважайте на поради оточуючих, цього тижня вони вам не потрібні. «І один у полі воїн» - це саме про вас. Якщо не складете рук, а впевнено йтимете до мети – все буде добре.

Фінансова сфера буде рівною – не передбачається ні великих прибутків, ні значних втрат. А ось родина порадує спокоєм, теплом та приємностями.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Ви або вже отримали, або отримаєте цього тижня приємний і значний подарунок. Може, це і не те, про що мріяли, але він вам потрібен, повірте. Тому ви перебуватимете вже з початку тижня в приємному настрої. І це добре, бо ця атмосфера сформує навколо вас правильну енергетику. Однак пильнуйте свої емоції.

Фінанси примножаться, і це також додасть вам оптимізму. В родині пануватиме злагода, що в цілому сформує ваш позитивний настрій.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Серйозність, стриманість та ділове ставлення до усього, що сприймаєте – ваше кредо на наступний тиждень. Ви маєте проявляти усі свої ділові якості, лише в такому випадку вдасться втримати авторитет, який може добряче похитнутися. І не забувайте про відповідальність за власні дії.

Гроші у вас будуть, але через легковажність можете значну суму витратити на дурниці чи непотрібні дрібниці. Однак родина вас усіляко підтримуватиме – це вам вкрай потрібно.

Рак (22 червня – 23 липня)

Тайм-менеджмент наступного тижня врятує вас, адже справ накопичилося багацько. А ось виконати все, не спланувавши свою роботу, буде майже неможливо. Адже відволікатиметесь на дрібниці. Врахуйте також, що у ваш щільний графік варто включити зустрічі з родиною та друзями, вони потребуватимуть вашої уваги.

А ось фінанси, якщо ви добре трудилися, можуть збільшитися. І це вас точно порадує, оскільки винагорода буде заслуженою.

Лев (24 липня – 23 серпня)

А ось Левам треба зважати, що рішучість – ваше все цього тижня. Ви маєте зробити той очікуваний крок, який так довго відтягуєте. Повірте, після цього ваше життя якісно зміниться. Однак попередньо добре зважте усі деталі, бо вороття не буде.

Від ваших дій також залежатиме й прибуток. Наважитеся на щось нове – матимете більше. Родина може не зрозуміти ваші кроки, особливо зважаючи на нелегкий період в країні, але ви знаєте, що робите. Тож робіть.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Діви цього тижня мають зупинитися, або хоча б максимально стишити хід. Вам треба перезавантажити свої думки, послухати себе. А в тому ритмі, в якому ви зараз живете, зробити це неможливо. Добре, якщо буде змога взяти кілька вихідних і присвятити їх лише собі.

Гроші можуть надійти наприкінці тижня, однак, сума буде очікуваною. Родина ж вимагатиме від вас більше уваги. Але пам’ятайте, цей тиждень ви маєте присвятити собі.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Вас все втримуватиме вдома, тому, якщо плануєте поїздки, майте на увазі, що все може зірватися в останній момент. Прораховуйте «план Б» і дійте спокійно, зважено реагуючи на обставини. Ваша впевненість в собі та спокій зроблять усю справу, а випробування, які готує Всесвіт, у разі витримки, ви майже не відчуєте.

Можуть бути проблеми з фінансами, чи то сума доходу буде меншою, чи виплати якісь затримаються, чи борг невчасно віддадуть. У родині пануватиме спокій. Однак знайте, що ви повинні присвятити час коханим людям.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Хтось вам заздрить, і це може негативно відобразитися на вашому емоційному стані. Якщо відчуваєте, що агресуєте – відійдіть, заспокойтеся, а вже потім повертайтеся до розмови. Адже неправильно сказане слово, підвищений тон – і ви ризикуєте втрапити у халепу.

Фінансові справи будуть в нормі, тому порадуйте себе приємною покупкою. І подаруйте щось рідним – вони потребують від вас трохи більше уваги.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вас, як і Скорпіонів, накриватимуть емоції. Завелика хвиля, тому спробуйте сублімувати свою енергію через спорт чи творчість. Якщо не знаєте, що робити, запитайте у партнера, підказки від рідних будуть дуже доречними. Але не намагайтеся справитися з усім самотужки, ризикуєте зірватися.

Стан справ у фінансовій сфері вас напружуватиме – чи то кредит не закриєте, чи очікуєте більше, а отримаєте менше – в будь-якому випадку, бережіть емоції і тут. Родина намагатиметься усіляко вас підтримувати, а ось друзі можуть дистанціюватися, злякавшись ваших різких рухів.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Тиждень буде успішним, в цілому навіть хорошим. Однак без якихось різких звершень. Все відбуватиметься відповідно до плану. Не намагайтеся ініціювати зміни чи пришвидшувати хід подій, все одно нічого не вдасться, лише час буде витрачено на непотрібні рухи. Насолоджуйтеся розміреністю життя.

Гроші у вас будуть, все в рамках норми – ні більше, ні менше. Плануйте покупки, і все вдасться. В родині пануватиме спокій та любов. Лише можете розбавити усе приємними активностями, такими як похід в кіно чи вихід на природу.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Ви – на правильному шляху. І може, здається, що все втрачено чи пішло не за планом – це ілюзія. Всесвіт вас випробовує. І якщо ви твердо стоятимете на своєму, все буде добре. Не реагуйте на зовнішні подразники. За порадами звертайтеся лише до найближчих людей, тільки вони скажуть правду.

Фінансовий стан залежатиме від того, наскільки добре ви працювали попередньо. Родині здаватиметься, що ви – у небезпеці, тому можлива гіпертурбота з боку коханих людей. Не зліться, вони просто вас оберігають та турбуються за вас.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Риби отримають цікаву і досить неоднозначну інформацію. Як її використати – добряче над цим подумайте. Можете мати з того вигоду. Разом з тим, приділіть увагу родині, ваші рідні потребують допомоги та підтримки. А ви останнім часом трохи зациклилися на собі.

Фінансові справи будуть в нормі, про це вам не варто турбуватися. Буде нагода збільшити прибуток, але для цього доведеться ризикнути.

 джерело

✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram