Білий чай- чай імператорів

Білий чай- чай імператорів

Чай матча, молоко з куркумою, зелений чай вже багато років вважаються напоями довгожителів.

Однак є напій, який є не менш корисний, але недооцінений. Білий чай. Він є близьким родичем зеленого чаю. Його листочки збирають в час, коли ті знаходяться у стадії бутонів, покритих білим напиленням. Звідти і назва чаю.

До збирачів білого чаю особливі вимоги: заборонено вживати ароматні спеції , часник, алкоголь. Щоб ніжні листочки не увібрали сторонні запахи. Збирають листя чаю на світанку.

Білий чай- це чай імператора. Постачання було лише до імператорського двору і називали його ,,Чарівними бруньками північного палацу". Чай загадковий, ніжний, з ледь помітним смаком та фантастичним квітковим ароматом. І легенда існує, звичайно, про імператора і білий чай.

За легендою в чашку з гарячою водою імператору впало кілька листочків. Йому так сподобався смак напою, що закохався у цей смак назавжди. Ну, так собі легенда, хто ж повірить у те, що імператор міг випити незнайомий напій? Але хто ж , як не імператор, має відкрити такий вишуканий смак білого чаю?

Білий чай практично не піддається термічній та механічній обробці, тому є найкориснішим. У імператорському чаї мало кофеїну, він багатий на амінокислоти та  теанін, котрий допомагає заспокоїти нервову систему і підвищує концентрацію уваги. Багатий на антиоксиданти, які важливі при боротьбі з запаленням і стресом. Білий чай здатний контролювати рівень цукру у крові. Допомагає при застуді і бореться зі старінням шкіри. Нормалізує тиск , роботу серця. Також білий чай прискорює обмін речовин та зміцнює імунітет.

Перелік гарних властивостей білого чаю змушує нарешті відчути себе наближеними до імператорського двору і спробувати "чарівні бруньки північного палацу". До того ж, ціна білого чаю вже давно не імператорська.

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram