Уряд відновлює роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з ЄС і Молдовою

Уряд відновлює роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з ЄС і Молдовою

Кабінет міністрів відновлює роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з Європейським Союзом і Молдовою, - йдеться у коментарі виданню "УП"речника Державної прикордонної служби Андрія Демченка.

В Уряді вже проголосували за відповідне рішення, але відновлювати роботу пунктів пропуску Державна прикордонна служба зможе після оприлюднення рішення.

"Мова йде про 66, але треба дочекатися опублікування. Зі свого боку Державна прикордонна служба поінформує суміжні сторони, щоб вони також розуміли, що на цих напрямках можна буде здійснювати пропуск громадян і транспортних засобів.

В той же час від суміжних сторін також залежить повноцінне функціонування всіх цих напрямків, які відкриють. Не виключено, що на окремих напрямках вони не відразу можуть поновити пропуск".

Очільник МВС Арсен Аваков також розповів, що  відновити рух  планується в 66 пунктах пропуску на кордонах з Євросоюзом і Республікою Молдова. Реалізація проєкту відновить повноцінний рух на кордоні з Польщею, Угорщиною, Словацькою республікою, Румунією та Молдовою. Залишаються тимчасово закритими пункти пропуску на кордоні з Російською Федерацією та Білоруссю через епідемічну ситуацію.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram