Жителі української Венеції можуть залишитись без питної води

Жителі української Венеції можуть залишитись без питної води

У звя’зку із заборгованістю КП «Вилківський міськводоканал» перед ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», жителі міста на воді – Вилкове, можуть залишитись без питної води.

Відповідне звернення до вилківчан, з’явилось сьогодні 18 листопада на офіційній сторінці комунального підприємства «Вилківський міськводоканал» в соціальній мережі Фейсбук:

        «Шановні мешканці! Ми  змушені  повідомити про можливе відключення від енергоживлення об’єктів водопостачання та водовідведення КП «Вилківський міськводоканал», згідно попередження ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія» з 18.11.2019 року до повного погашення заборгованості.  Причина – неможливість  своєчасного розрахунку за спожиту електроенергію. Коштів на оплату заборгованості не маємо. Міська рада поки також не має змоги надати допомогу у вирішенні цього питання. 

Просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалась, та мати постійний запас води для побутових потреб із розрахунку на 3 доби».

 

До публікації також додано офіційний лист - попередження від енергопостачальної компанії, в якому зазначено, що у зв’язку із заборгованістю КП «Вилківський міськводоканал» за електроенергію ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», остання вимушена обмежити постачання електроенергії з 8.00 18.11.19 р. на об’єктах, відповідно договору.