Загиблі під час пожежі на Троїцькій: кого втратила Одещина в цій трагедії

Загиблі під час пожежі на Троїцькій: кого втратила Одещина в цій трагедії

Вчора стало відомо, що пошукова операція під уламками будівлі, розташованої в Одесі на Троїцькій, 25, завершена. На згарищі знайдені тіла усіх, хто вважався зниклим без вісти.

Вночі з-під завалів коледжу дістали останніх людей, які вважалися зниклими

Загалом внаслідок пожежі загинуло 16 осіб: студенти, рятувальник ДСНС, викладачы коледжу та співробітники ІМБ НАН України.

Одеське обласне управління Нацполіції повідомило, що наразі офіційно ідентифікували чотирьох осіб, для всіх інших робитимуть ДНК-тести: Генетическое опознание тел погибших в пожаре на Троицкой проведут в течение двух недель.

«Станом на 6.45 12 грудня з-під завалів дістали останніх людей, які вважалися зниклими. Пошукову операцію завершено. Розпочато ремонтно – відновлювальні роботи», — зазначили у поліції.

1. Першою жертвою стала Ксенія Бабенко, студентка коледжу, яка невдало вистрибнула з палаючої будівлі:  відомо, що Ксенію привезли до лікарні  №1 в агональному стані, вона померла через 15 хвилин після шпиталізації.

Дівчина була родом з села Новомиколаївка Кілійського району Одеської області. На батьківщині її характеризують як «відмінницю, прекрасну, сміхотливу, жваву дівчинку»: Новониколаевка простилась с погибшей в пожаре на Троицкой Ксенией Бабенко.

фото: відкриті джерела

2. Ганна Бортюк, 43 роки. Тіло викладачки, яка до останнього подиху виводила студентів з охопленої будівлі,  знайшли 5 грудня. Без мами залишилось двоє діток: Одесситы провели в последний путь 43-летнюю Анну Бортюк

фото: Ганна Бортюк/facebook

3. Марионелла Коваль, 56 років. Секретарка коледжу. Тіло знайшли 5 грудня. Останній раз спілкувалася з родичами о 7:00 ранку. З 14:00 телефон не в мережі. 

4. Кирило Трофімчук, 16 років. Студент коледжу, тіло якого знайшли 6 грудня: Родичі впізнали ще одну жертву пожежі на Троїцькій.

Біда вдруге прийшла до родини Трофічуків, старший брат Кирила також пішов з життя у 16,5 років від тяжкої хвороби.

5. Наталія Третякова, 48 років. Вона була викладачкою Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу та завідувачкою відділення правового напряму коледжу.

Тіло знайшли 7 грудня, жінку впізнали родичі. 12 грудня її поховали. На церемонію прийшла понад сотня людей - викладачі та учні коледжу економіки і права, де працювала покійна, і інші одесити.

Колеги запам'ятали її, як дуже добру і чуйну людину, завжди готового допомогти в скрутну хвилину.

Ещё одну жертву пожара на Троицкой провели в последний путь

6. Олена Беженарь, 24 роки. Лаборантка коледжу. Як розповіли батько і сестра Олени, зв’язок з нею пропав близько 10 години ранку, коли вона їхала на роботу в коледж. Тіло знайшли 7 грудня.

фото: Олена Беженарь/ Facebook

7. 7 грудня знайшли тіло, за яким проводиться експертиза.

8. Сергій Шатохін, 38 років. Рятувальник, який помер від травм, отриманих під час евкуації людей з коледжу. На Сергія впала студентка. Спочатку вважалося, що це була Ксенія Бабенко, однак згодом у соцмережах інша студентка повідомила, що впізнала себе у відео з моментом падіння: Одесса прощается с трагически погибшим спасателем Сергеем Шатохиным  

У Шатохіна залишилась дружина та троє дітей. Його сина вже перевели на бюджетну форму навчання: Сына, героически погибшего спасателя Сергея Шатохина, переведут на бюджетную форму обучения. 

9. 8 грудня знайшли тіло, за яким проводиться експертиза.
10. 8 грудня знайшли тіло, за яким проводиться експертиза.
11. 9 грудня знайшли тіло, особу встановлюють.

12. Галина Іванович, 65 років.

пожежа одеса іванович
Національна академія наук України

Співробітниця ІМБ НАН України. Вона обіймала посаду старшого наукового співробітника та була кандидатом біологічних наук (за спеціальністю Гідробіологія. Тіло знайшли 9 грудня.

13. Віра Соловей, 68 років.

пожежа одеса соловей
odessa.online

Тіло знайшли 11 грудня.

14. 11 грудня знайшли тіло, за яким проводиться експертиза.

15. Наталія Тарасова, 60 років.

пожежа одеса тарасова
Фото з відкритих джерел

Співробітниця бухгалтерії. О 10:00 зв’язувалася з донькою і повідомила, що знаходиться в коледжі. Тіло знайшли 11 грудня.

16. 11 грудня знайшли тіло, за яким проводиться експертиза.

Офіційний список загиблих, тіла яких ще не ідентифікували:

1. Юлія Маркіна 16 років. 

пожежа одеса маркіна
Фото з відкритих джерел

Студентка. Дівчина дзвонила рідним та казала, що опинилися посеред пожежі.

2. Людмила Чугуннікова 18 років.

пожежа одеса чугуннікова
Фото з відкритих джерел

Студентка. Востаннє з нею спілкувалися 3 грудня.

3. Катерина Пьяночкіна 16 років.

пожежа одеса пьяночкіна
Фото з відкритих джерел

Студентка. Була на заняттях на четвертому поверсі. О 10:12 повідомила телефоном батькові, що в коледжі пожежа і залишилася в бухгалтерії з Юлією Маркіною і двома бухгалтерами.

4. Вероніка Катишевська, 24 роки.

пожежа одеса катишевська
Фото з відкритих джерел

Співробітниця бухгалтерії коледжу.

5. Ірина Перлик.

Співробітниця бухгалтерії. Останній раз розмовляла з чоловіком о 10:12 повідомила, що задихається від диму і попрощалася з ним.

6. Борис Александров, 61 рік.

пожежа одеса александров
Фото з відкритих джерел

Директор Інституту морської біології. Дзвонила його секретарка Галина Іванович, яка повідомила, що в коледжі задимлення і він впав на підлогу. Просила допомоги.