В САРАТІ ЗУСТРІЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ООС

В САРАТІ ЗУСТРІЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ООС

Сьогодні  на залізничній станції «Сарата» хлібом-сіллю зустрічали ешелон з військовослужбовцями, які повернулись після виконання бойового завдання із зони проведення операції об’єднаних сил, - сповістила пресслужба Саратської РДА у facebook.
Зза командою старшого офіцера прибулі військові вишикувались на пероні. За доброю традицією військовим було вручено короваї.
Урочиста зустріч розпочалася з виконання Державного Гімну України.
Зі словами молитви до військових звернувся настоятель Свято-Покровського храму ПЦУ смт. Сарата, військовий капелан протоієрей Владислав Шіман. Священник окропив освяченою водою воїнів, які повернулися на мирну землю, та відслужив поминальний молебень за загиблими захисникамами України.
Військовослужбовців щиро привітали з прибуттям із зони ООС голова Саратської районної державної адміністрації А.А. Лобан та голова Саратської районної ради Ю.П. Переправка. Вони висловили вдячність захисникам України за мужність при виконанні бойових завдань та вручили великій групі військових Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.
Музичне привітання захисникам України подарували солісти Саратського районного будинку культури Олена Яценко та Андрій Нейчев.
Урочиста зустріч завершилась словами вдячності та побажаннями здоров’я, щастя та миру.
Після офіційної частини військовослужбовці відбули до місця постійної дислокації.