В Одессе депутат-"оппоблоковец" напал на журналиста возле собора Рождества Христова

В Одессе депутат-"оппоблоковец" напал на журналиста возле собора Рождества Христова

Инцидент произошёл 16 апреля.

Что же, судя по всему, депутаты наглеют повсеместно! И проблемы, с которыми пришлось столкнуться мне, знакомы и другим коллегам-журналистам области: выбитые из рук телефоны, неуважительное отношение... Не пора ли с этим завязывать, "уважаемые"?

Депутат Одесского областного совета от «Оппозиционного блока» Роман Сеник  напал на редактора сайта «Мегафон» Богдана Осинского.

ВАЖНО: журналист делал свою работу!

Богдан прокомментировал произошедшее на своей страничке в Фейсбук:

Після того, як ми дізналися, що заборонений в служунні священник Віталій Сеник зі своєю свитою, що складається з його рідних, близьких і неадекватних жіночок, яких ми умовно називаємо "сектою", незаконно, в черговий раз проник у храм, ми з Олександр Городилов близько 12 години ночі прибули на місце.

Побачили всіх вищеперелічених, в тч... депутата облраи від Оппоблоку - Романа Сеника - сина Віталія Сеника. Роман побачивши нас одразу став бикувати, поводити себе неадекватно, як класичний гопник. На моє цілком логічне запитання "Пане депутат, а що ви тут робите вночі?" - порадив мені "закрити рот" і зразу биканув на Олександра.

Я намагався взяти коментар у епископа Павла... А секта стала заглушати і перебивати його (це видно на стрімі). Роман же став заходити ззаду і підступно штовхати - типова провокація. Після чергового штовхання ззаду я не витримав і зробив йому зауваженя з питанням "Ти шо штовхаєшся?". Роман Сеник одразу кинувся у бійку - "пригнув" на мене з кулаками. Але оскільки б"ється він як баба - його хаотичне махання кулаками я заблокував однією рукою (у іншій був телефон, з якого я вів стрім, шо видно на стрімі на моїй сторінці нижче) та трошки відійшов назад, вийшовши з тротуару на вул. Пастера. Повисла невеличка пауза і я помітитв в Романа Сеника в руках щось блискуче - може то був ніж, може годинник, може викрутка... Одразу подумав, що Сеник планує напасти на мене з використанням якогось гострого предменту... Коли оппо-блочна потвора знову ломанулася на мене - мені не залишалося нічого іншого, як захищати своє життя - я інстинктивно виставив уперед ногу, на яку напоролася потвора... Оскільки важе Сеник немало, внаслідок зіткнення він відлетів назад, а мене розвернуло на слизькому асфальті і я впав...

-----

І так, що ми маємо на даний момент: Роману Сенику грозить (якшо слідство буде чесним та неупередженим) тюремний срок одразу по кільком статтям:

1) Груповий напад, побиття (хуліганство), нанесення побоїв
2) Перешкоджання роботі журналіста (я є журналістом і здійснював свою роботу)
3) Пошкодження майна (телефону).

Телефон не дуже дорогий, але він є моїм знаряддям праці. Я знімаю на нього фото, відео, веду стріми і тд. Телефон майже новий - я купив його під новий рік, тобто йому було всього 3,5 місяці. Зараз я не можу виконувати свою роботу - поки не куплю новий, чи не відремонтую цей, але ремонт буде коштувати як дві третини нового, тобто сенсу в ремонті немає.. Заміна екрану і заньої панелі обійдеться в 1,5 - 2 тис грн, а новий такий коштує 3 тис. (ксяоі редмі 6-а).