В Одесі встановили яхту, яка переїхала човен з рибалками

В Одесі  встановили яхту, яка переїхала човен з рибалками

Наприкінці серпня на Одещині яхта на повній швидкості переїхала човен з двома людьми та зникла з місця події. Потерпілі отримали тілесні ушкодження та могли загинути, - передає Департамент комунікації Національної поліції України 

За словами Сергія Науменка, 24 серпня невстановлена яхта скоїла наїзд на риболовецький човен. 

«У подальшому, виключивши ходові вогні, яхта з місця події зникла, залишивши в небезпеці двох громадян. Потерпілі отримали тілесні ушкодження та могли загинути», – повідомив керівник водної поліції України.

Для встановлення всіх обставин події поліцейські провели низку заходів. Зокрема, перевірили кілька причалів Одещини, з використанням безпілотників відпрацювали майже 50 км берегової лінії, за зовнішніми ознаками розшукуючи яхту. Окрім того, за допомогою підводних дронів поліцейські провели поверхневий огляд майже 10 яхт, які підходили за описом.

«Як результат, ми встановили яхту, яка за інформацією та видимими зовнішніми пошкодженнями має відношення до вказаної події. Слідчо-оперативна група одеської поліції зібрала відповідні матеріали для відкриття кримінального провадження», – повідомив Сергій Науменко.

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/news/preventivna-robota/vodna-policziya-vstanovila-yaxtu-yaka-perejixala-choven-z-ribalkami/