В Одесі викрили мережу аптек, в яких незаконно торгували нарковмісними лікарськими засобами

В Одесі викрили мережу аптек, в яких незаконно торгували нарковмісними лікарськими засобами

Заходи проводили працівники відділу протидії наркозлочинності ГУНП в Одеській області спільно зі слідчим управлінням ГУНП та під процесуальним керівництвом Одеської міської прокуратури № 4, - повідомлює прес-центр обласної поліції.

В рамках кримінального провадження за фактом вільного продажу в одній з аптек лікарських засобів, що містять наркотичні та психотропні речовини, правоохоронцями були проведені оперативні заходи та санкціоновані обшуки в семи одеських аптеках цієї мережі.

Під час обшуків було вилучено більше 13 тисяч пігулок лікарських засобів, які мають реалізовуватися виключно за рецептом, на загальну суму більше 70 тисяч гривень. Вилучене направили на експертизу. 

За вказаними фактами розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 1 ст. 320 (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.