В Одесі, під час презентації курортної поліції, на очах в особового складу поліції, Нацгвардії та рятувальників на хабарі затримали майора поліції

В Одесі, під час презентації курортної поліції, на очах в особового складу поліції, Нацгвардії та рятувальників на хабарі затримали майора поліції

Співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіціі затримали одеського поліцейського, який вимагав від одеситки 2000 доларів за можливість безперешкодно торгувати тютюновими виробами в Аркадії.

"На гарячому", під час ід час презентації курортної поліції, на очах в особового складу поліції, Нацгвардії та рятувальників, силами Одеського управління ДВБ НПУ, ТУ ДБР,  під процесуальним керівництвом військової прокуратури Південного регіону, було затримано на передачі першої частини хабара - 500 доларів США заступника начальника сектора превенції Шевченківського відділення поліції, якого днями призначили старшим поліцейським станції «Аркадія» на час курортного сезону, - повідомляє прес-служба ДВБ.

фото: Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Співробітник поліції після призначення  першочерговим почав "налагоджувати" правила здійснення торгівлі на ввіреній території. Одній з жінок, яка має павільйони у торговельному комплексі, посадовець поставив умову - безперешкодно працювати вона зможе лише за надану йому "винагороду", у сумі 2 тисячі доларів США за сезон.

Одеситка відразу звернулася з відповідною заявою до Управління ДВБ НПУ. За матеріалами якого слідчі ДБР, під процкерівництвом військової прокуратури, внесли відомості до ЄРДР за ч.3 ст. 368 КК України.

Наразі посадовець затриманий на підставі ст.208 КПК України. Найближчим часом його буде оголошено підозру та обрано запобіжний захід.