В Одесі обмежать рух транспорту через візит Столтенберга

В Одесі обмежать рух транспорту через візит Столтенберга
Фото: ЕРА


У зв’язку з візитом в Україну генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга можливі тимчасові обмеження дорожнього руху в Києві та Одесі у період 30-31 жовтня. Про це повідомили у пресслужбі Управління державної охорони України.

"30-31 жовтня у зв’язку з візитом в Україну генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху в Києві та Одесі. ", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що державна охорона забезпечуватиме безпеку та надаватиме супровід делегації Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга  під час його візиту 30—31 жовтня в Україну. спільно з іншими правоохоронними органами забезпечуватиме безпеку та надаватиме супровід делегації генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга під час його візиту в Україну.

У порт Одеси напередодні візиту в Україну генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга прибули чотири мінні тралери Альянсу з Болгарії, Італії, Румунії та Іспанії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.
Відомо, що візит Столтенберга в Україну розпочнеться в Одесі, де генсек і посли НАТО відвідають постійну групу Альянсу із протидії мінній діяльності. Столтенберг під час перебування в місті виступить в Одеській морській академії.