В Кілійській ОТГ школярі долучились до акції «Привітай захисника України».

В Кілійській ОТГ школярі долучились до акції «Привітай захисника України».

До Дня захисника України, який щорічно відзначають 14 жовтня, починаючи з 2014 року, в Кілійській ОТГ  діти долучились до акції «Намалюй малюнок - привітай захисника України», який організувала кілійчанка.

Ідея привітати людей, які оберігають спокій кілійців, а саме, працівників Кілійського РТЦК та Кілійського дивізіону кораблів та катерів морської охорони, належить активістці Тетяні Гавриленко. Неодноразово, Тетяна із друзями проводили подібні акції, тоді малюнки дітей відправляли воїнам, які захищають спокій українців на фронті. Цього ж року було вирішено привітати саме кілійських захисників.

Ідею Тетяни підтримали керівник відділу освіти Кілійської ОТГ Сергій Мергут, а також директори всіх навчальних закладів.

Вчора , 11 жовтня, активістка забрала всі малюнки і передала їх адресатам, особисто комісару Кілійського району Володимиру Хмелю, який пообіцяв, що подарунки обов’язково прикрасять зал відпочинку центру. Отримали свої привітання і  прикордонники дивізіону кораблів та катерів.

За словами Тетяни Гавриленко, в неї є одна заповітна мрія, аби такі акції в нашій громаді проводились щорічно, адже так важливо дякувати тим, хто виконує свій найвищий обов’язок – захищає Батьківщину.