В Килии до конца года отремонтируют два школьных спортзала

В Килии до конца года отремонтируют два школьных спортзала

До конца 2019 года в Килийских первой и второй школах отремонтируют спортзалы. Соответствующие сметы были утверждены на заседании исполнительного комитета Килийского городского совета.

Так, капитальный ремонт 89 кв. метров спортзала школы №2 с  заменой   четырех окон и пяти дверей обойдутся бюджету в 299 тыс. 998 грн.

«Ми були там. Вивчали ситуацію – в жахливому стані спортзал. Діти поки займаються на вулиці, але скоро зима. Відповідне рішення вже прийнято на сесії міської ради, кошти є, ми затверджуємо кошторис і робота буде проведена. Це треба зробити, бо там пристосоване приміщення, старе, там дуже багато роботи. В цьому році ми відремонтуємо спортзал, а в наступному - проведемо роботи по опаленню. Ці роботи ми проведемо за кошти місцевого бюджету, а капітальний ремонт спортивної зали Кілійської першої школи, який ми також плануємо провести до кінця цього року, за кошти обласного бюджету»-пояснил Килийский городской голова Павел Бойченко.

 На предыдущих заседаниях исполнительного комитета уже была утверждена проектно – сметная документация на капитальный ремонт спортивного зала в школе № 1. Так, спортзал площадью 256 кв. метров  отремонтируют за 621 тыс. 570 грн.