У Татарбунарах цікаво відзначили День автомобіліста

У Татарбунарах цікаво відзначили День автомобіліста

І круті тачки показали, і про безпеку на дорогах нагадали.

Про цікавий спосіб відзначити День автомобіліста розповіла Єфросинія Мукієнко у соцмережі Facebook:

Вперше у Татарбунарах - районному центрі на Одещині - вібдувся парад ретро-автівок. Захід з нагоди Дня автомобіліста - ініціатива Координаційного Офісу безпеки, - йдеться у дописі.

 На параді була представлена раритетна техніка. 

"Виставлені автомобілі та мотоцикли привертали увагу перехожих та змушували їх ноги підходити ближче, щоб мати змогу краще роздивитися та зробити фото на пам’ять. Навколо було гамірно і дзвінко від розмов та посмішок.
Також всі бажаючі мали змогу ознайомитися із спеціальною технікою поліції та ДСНС, поспілкуватися ближче з представниками цих служб.
Маленькі відвідувачі фестивалю ретро-авто отримали подарунки, які будуть спряти їх безпеці на дорогах, а учасники – подяки від міської ради та Координаційного офісу безпеки", - пише Єфросинія.

Також авторка публікації нагадала про найважливіші правила безпеки на дорозі:


"День автомобіліста – чудовий приклад для того, щоб пояснити, що безпека на дорогах залежить не лише від людей, які за кермом. Насправді, ми всі рулимо коли мова йде про безпеку. Не дати сісти п’яному за кермо, переходити дорогу тільки у встановлених для цього місцях, носити світловідбиваючий одяг у пізню пору доби тощо. Це далеко не все, що можуть робити люди, які не за кермом, але є учасниками дорожнього руху, щоб спряти безпеці на дорогах. А в відносно автомобілістів, то кожний зобов’язаний їздити так, щоб не створювати небезпечні ситуації, в яких може постраждати здоров’я та життя людини", - додала вона.


НОВИНИ ПО ТЕМІ: 

КО ДНЮ АВТОМОБИЛИСТА: ПЕШЕХОД, КОТОРОМУ ВСЁ РАВНО

День автомобилиста и дорожника в Украине: люди нашего города


ФОТО: Єфросинія Мукієнко