ТАТАРБУНАРИ: "Каша з комахами" - страва в меню дитсадка

ТАТАРБУНАРИ: "Каша з комахами" - страва в меню дитсадка

В це важко повірити, але недбалість і безвідповідальність панують навіть у закладах дошкільної освіти.

Про вражаючий приклад  недотримання санітарно-епідеміологічних норм у дитячому садочку «Незабудка», який розташований у Татарбунарах, розповів на своїй сторінці  Facebook Руслан Пітак, очільник Татарбунарської РДА.

До голови райдержадміністрації звернулася мати дитини, яка відвідує цей дитячий садок.

Матір розповіла про дуже специфічну  страву, яку довелося їсти її дитині в закладі дошкільної освіти, а саме - кашу з комахами!

Обурений чиновник терміново дав доручення Відділу освіти  розібратися в ситуації та поставив це питання на контроль свого заступника Чебан Г.А.

"Сьогодні ж працівники Відділу освіти та Чебан Г.А. відвідали заклад. На кожне із питань були надані різні відповіді, і начебто ніхто не винен. Але каша на складі була із хлібними жуками", - пише Руслан Пітак.

Слід зауважити, що в ході відвідування дитсадку освітяни та заступник голови РДА виявили ще один факт, який вартий окремої уваги.

Як виявилося, дитина, матір котрої звернулася до райдержадміністрації, має  медичну довідку щодо необхідності окремого дієтичного харчування. Проте, незважаючи на рекомендації медиків, окремого плану харчування для дитини у закладі не розробили, аргументуючи відсутність плану тим, що така дитина в дитсадку тільки одна.

Також Руслан Пітак додав, що  в ході перевірки було знайдено багато інших порушень і заявив про заходи, які будуть вжиті для вирішення проблеми:

"Чебану Г.А. було надане доручення провести повну санітарну перевірку витребування пояснень від кожного працівника,починаючи від тих, хто працює на складі і закінчуючи няньою, яка накриває на стіл. Зобов’язали відкликати для надання пояснень навіть тих, хто зараз у відпустках. 
Кожен причетний понесе відповідальність, але це вже не перше порушення, але я думаю що в останнє!

P.s. Окремо буде вестися розмова із завідувачем, оскільки попередні перевірки мали «тимчасовий ефект», є відчуття що треба писати заяву на звільнення, бо зовсім загубили совість, хоча одна догана вже є, будемо добавляти до пари!" - резюмував чиновник.