Сына, героически погибшего спасателя Сергея Шатохина, переведут на бюджетную форму обучения.

Сына, героически погибшего спасателя Сергея Шатохина, переведут на бюджетную форму обучения.

Сына, героически погибшего спасателя в пожаре на Троицкой, Сергея Шатохина, переведут с контрактной на бюджетную форму обучения. Также, все дети преподавателя Одесского экономического колледжа Анны Бортюк, погибшей в пожаре 4 декабря и спасателя Сергея Шатохина, будут учиться на бюджете. Об этом сегодня на заседании комиссии правительства по выяснению причин пожара в учебном заведении, заявил глава Одесской областной государственной администрации Максим Куцый.

"Сина загиблого рятувальника Сергія Шатохіна переведуть на бюджетну форму навчання. 

 

Дмитрові лише 18 років, він навчається в Одеському професійному ліцеї морського транспорту за професією "Матрос. Моторист".

 

Цю ідею я запропонував на засіданні комісії Уряду, щодо з’ясування причин пожежі у навчальному закладі. 

 

Всі діти загиблого пожежника Сергія Шатохіна та викладачки Ганни Бортюк мають навчатися на бюджетній формі освіти. Бо їхні батьки віддали своє життя заради учнів коледжу, яких рятували з вогню. 

 

Всі присутні, серед яких були й представники Кабінету міністрів, підтримали мене. 

 

Одещина втратила героїв, колективи - надійних друзів і колег, а діти втратили батька та мати. І ми маємо завжди пам’ятати про їхню мужність та відданість справі", - написал губернатор Одесской области Максим Куцый на своей официальной страничке в социальной сети Facebook.