Стала відома доля коштів, які були знайдені на сміттєзвалищі в с. Шевченково Кілійської ОТГ.

Стала відома доля коштів, які були знайдені на сміттєзвалищі в с. Шевченково Кілійської ОТГ.

Кошти, які були знайдені на сміттєзвалищі в с. Шевченково Кілійської ОТГ, сьогодні були передані на зберігання виконкому Кілійської міської ради. Про це повідомив Кілійський міський голова Павло Бойченко.

Як нещодавно повідомляв " Кут Огляду", «Бідна родина з с. Шевченкове Кілійської ОТГ знайшла на сміттєзвалищі матрац із грошима. Власника допомагає шукати православний храм.», цікавий і незвичний  пост опублікувала адміністратор групи «Я люблю Шевченкове" в соціальній мережі Facebook Марина Слободенюк, в якому питає односельчан про мільйон на сміттєзвалищі.

Як стало зрозуміло з коментарів під постом,  родина з невисоким матеральним становищем з села Шевченкове Кілійської ОТГ,  на сміттєзвалищі, розташованому на  території сільської ради, знайшла матрац, в якому була схована чималенька сума грошей.

Як коментують пост односельці, родина дуже набожна, тому всі знайдені кошти віднесли до православного храму, де, за допомогою настоятеля храму отця Василя, будуть шукати власника.

Скільки саме коштів було знайдено, шевченківці не коментують, але, пишуть, сума доволі велика.

Чи знайдеться господар знайденого скарбу – невідомо, але всі жителі села пишуть, що частину або всі  кошти необхідно віддати родині, яка їх знайшла.

Як написав Павло Бойченко, з огляду на те, що одразу декілька мешканців села заявили, що кошти належать саме їм, але довести це ніхто з них не зміг, згідно вимог законодавства,  настоятель храму Отець Василь сьогодні передав кошти на зберігання до виконкому Кілійської міської ради.

«Протягом шести місяців кошти будуть зберігатися. Якщо за цей час не буде встановлено власника коштів згідно вимог законодавства, право розпорядитися коштами буде належати людині яка їх знайшла. Про передачу коштів на зберігання складено акт.

P.S.

Разом з цим хочу спростувати байки. Знайдена сума це не мільйони і навіть не сотні тисяч, і не долларів, і не евро. Наші рідні гривні:)!»,- написав мер.