СКАЗ! Мисливські угіддя на півдні Одещини оголошено неблагополучними

СКАЗ! Мисливські угіддя на півдні Одещини оголошено неблагополучними

Територію мисливських угідь с.Трапівка Лиманської ОТГ оголошено неблагополучною щодо сказу, - повідомили на сайті Татарбунарської РДА.

Лисицю, хвору на сказ, вбили в ході моніторингового відстрілу біля села Трапівка ще два тижні тому. Зібраний матеріал відправили на дослідження в регіональну лабораторію Госпродпотребслужби. Нещодавно діагноз підтвердився. В ході позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА було прийнято рішення оголосити мисливські угіддя в районі Трапівка неблагополучними по сказу.

Якщо вас вкусила будь – яка тварина:
1.Відразу проведіть місцеву обробку рани:
поверхню рани необхідно промити водою з господарським милом або детергентом, а її краї обробіть 70% розчином етилового спирту або 5 % настою йоду.
2.Після місцевої обробки рани негайно зверніться до лікаря в травмпункт за місцем проживання. Тільки повний, своєчасно розпочатий курс щеплень надійно запобігає захворюванню на сказ.
3.Тварину, що вкусила, забивати забороняється, її необхідно ізолювати та звернутися в установу ветеринарної медицини.

При найменших ознаках захворювання тварин у ваших господарствах, а також про всі випадки загибелі просимо терміново повідомляти за номерами: 3-36-69.
Для проведення щеплень тварин проти сказу звертайтеся до державних установ ветеринарної медицини на місцях.