СБУ: вкрадено 40 млн.грн. на реконструкції причалу у Чорноморську

СБУ:  вкрадено 40 млн.грн. на реконструкції причалу у Чорноморську

Cпільно з Державним бюро розслідувань Служба викрила посадових осіб Міністерства інфраструктури та підприємств зі сфери його управління у заволодінні фінансами під час реконструкції морського причалу в Чорноморську.

Співробітники СБУ встановили, що чиновники міністерства у 2018 році сприяли укладанню угоди зі столичною фірмою на виконання ремонтних робіт на 88 мільйонів гривень. Тоді ж половину цієї суми підрядник перевів кільком фіктивним іноземним структурам за начебто придбання будівельних матеріалів. Зрештою ремонтні роботи так і не було розпочато, а кошти, перераховані за кордон, осіли на офшорних рахунках учасників оборудки.

У межах відкритого кримінального провадження було проведено обшуки у приміщеннях Міністерства інфраструктури України, на території державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та у його підрозділах в Одесі і в Чорноморському морському порту. Правоохоронці вилучили матеріали, що підтверджують причетність посадовців до привласнення бюджетних коштів. Тривають слідчі дії. 

За матеріалами пресцентру СБУ УКРАЇНИ