Рятувальники Одеської області перевіряють пожежну безпеку у закладах з масовим перебуванням людей.

Рятувальники Одеської області перевіряють пожежну безпеку у  закладах з масовим перебуванням людей.

     На виконання доручення Прем’єр-міністра України проходять позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей – повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в Одеській області.

    Перевірками охоплені дитячі садочки, навчальні заклади, гуртожитки, установи охорони здоров’я та соціального захисту, державні об’єкти критичної і транспортної інфраструктури, у тому числі торгівельно - розважальні заклади, які розташовані на території м. Одеси та Одеської області.

   Під час перевірок проводяться практичні відпрацювання дій персоналу об'єктів у випадку виникнення пожежі, перевіряються навички використання засобів пожежогасіння, особлива увага приділяється автоматичним засобам протипожежного захисту, шляхам евакуації, стану мереж внутрішнього та зовнішнього пожежогасіння.

   10 січня відбулась позапланова перевірка в Одеському коледжі транспортних технологій, який розташований на площі Олексіївська. Рятувальники перевірили якість відпрацювання розпорядчих документів, наявність і стан засобів пожежогасіння, відповідність обладнання приміщень вимогам пожежної безпеки.

    З метою відпрацювання інструкції до плану евакуації проведено практичне тренування дій учасників учбового процесу щодо оповіщення та своєчасної евакуації з будівлі навчального закладу.

   Також, на сайті ГУ ДСНС України в Одеській області опубліковано перелік об’єктів, розташованих на території Одеської області, які планується перевірити.

Сьогодні, 12 січня, минув 40 – вий день, з дня масштабної пожежі, яка сталася в Одеському економічному коледжі.  У пожежі загинули 16 людей.